לוגו נטליס פילאטיס מכשירים

Power Pilates

סטודיו נטליס פאוור פילאטיס בראשון לציון

Power Pilates

Power Pilates הוא אימון פילאטיס המתמקד בשיפור הכוח, סיבולת ובחיזוק הגוף. אימון בדרגת קושי גבוהה אשר שם במרכזו מתאמנות אשר מעוניינות לאתגר עצמן ומעוניינות לעלות את הכושר הגופני שלהן תוך כדי חיזוק שרירים והארכתם.

באימוני הפאוור פילאטיס אנו מתייחסות בעיקר לחזוק כוח השריר עם עומסים גדולים יותר אשר מעודדים סיבולת שרירית.חלק ממרכיבי הכושר הגופני פיתוח מערכת הנשימה והדם ומערכת השרירית שמתפתחים תוך כדי האימון.

בזכות הקבוצות הקטנות ניתן לשים דגש גם לשרירי מטרה,גם לשרירים נלווים וטכניקה טובה.

נטלי מדמוני סטודיו נטליס פילאטיס ראשון לציון
מתאמנת מתרגלת אימון פילאטיס מכשירים

Power Pilates לממש פוטנציאל

באימוני הפאוור פילאטיס אנו ננצל את הפוטניצאל שבנו על מנת לממש ולבנות את הכושר הגופני בהתאם לכל אחת. האימון הינו לכל הגוף ובכל מנחי הגוף.

חשוב לציין שעבודת ליבה ושרירי הבטן הם גורם עיקרי באימונים, אך יחד עם זאת נתמקד גם בעבודת ירכיים, אגן ,חזה, גב וידיים ובכך תרגישו שבכל אימון רמת הקושי ודרגת העומס משתנה בהתאם. כל אימון מכין את גופך היטב לאתגר הבא ,השיפור והשליטה יבואו לידי ביטוי עם ההתמדה שלצידה תוצאות.

אימון הPower Pilates עובד בעומסים אחרים ומציע גיוון, עצם תהליך ההתקדמות בתוך האימון טומן בחובו ערך רב.האימון עובד בעומסים אחרים ומציע גיוון, עצם תהליך ההתקדמות בתוך האימון טומן בחובו ערך רב.

רוב התרגילים מאתגרים ,יחד עם זאת מאפשרים גם התאמות. 

Power Pilates תוצאות מירביות

באימוני Power Pilates אנו מביאות לידי ביטוי את היכולת לגבור על התנגדויות וכוחות חיצוניים. עיקר ההתייחסות וההתמקדות הוא בגוף האישה , צרכיו וחיטובו.

עיקר התמחותנו היא בנשים ובתרגילים הפונים לאזורים אשר לא תמיד זוכים להתייחסות מיוחדת. השיפור אשר אנו מכוונות אליו בסטודיו שם דגש על מבנה וצורת הגוף הנשי היעילות המירבית של תרגילי משקל גוף וההתנגדות על רפורמר מבטיחים תוצאות של הגברת טונוס השרירים.

חיזוק הגוף והפיכת אורח החיים לפעיל יותר מעלה את מסת השריר ושורפת יותר קלוריות במנוחה. האימון מאפשר לגופך להרגיש חזק ומחוטב וחשוב לציין ששיפור הוא תוצאה של התמדה. כדי להגיע לתוצאות מירביות עלינו להיות נחושות .בסטודיו נטליס, נסייע לך להגיע לתוצאות והמטרות שקבעת לעצמך.

הסביבה המעודדת והקבוצות הקטנות מאפשרת לנו לראות אותך ולהיות חלק מהתהליך שאת עוברת ולהיות חלק ממנו יחד

מאמנת ומתאמנת בתרגיל פילאטיס מכשירים

יתרונות Power Pilates

סטודיו נטליס יצירת קשר

את במרחק של קליק אחד מלשנות את חייך!

0
  0
  הסל שלך
  רוקן סלחזרה לחנות

   סטודיו נטליס יצירת קשר

   את במרחק של קליק אחד מלשנות את חייך!

   דילוג לתוכן