פילאטיס מכשירים – תוצאות

פילאטיס מכשירים תוצאות

פילאטיס מכשירים – תוצאות

באמצעות אימוני פילאטיס מכשירים השונים ניתן להגיע לתוצאות רצויות בתחומים רבים. הן ביציבה, חיזוק שרירים, חיטוב וכו' .
אחד היתרונות הבולטים של מתאמנות פילאטיס מכשירים בא לידי ביטוי ביציבה שלהן וביכולת ללכת זקופות יותר, ישיבה אקטיבית מול מסך מחשב ויישום תבניות תנועה נכונות בפעולות יומיומיות. בעידן המודרני אורח החיים הוא "יושבני" בעיקר ולכך השלכות רבות. ישיבה ממושכת מראה אותותיה וגורמת ליציבה לקויה החל מילדים ועד לגיל מבוגר. כאבי גב הם כבר לא נחלתם של מבוגרים בלבד אלא מחלחלת לילדים ופוגעת באיכות החיים לכלל האוכלוסייה.

בזכות אימוני פילאטיס מכשירים אנו לומדות להפעיל את השרירים השונים אשר לא זוכים להתייחסות ביומיום, ואף חווים הזנחה שמתבטאת בהליכה שפופה, צוואר שמוט, חזה וגב כפופים.
הגב התחתון כואב גם הוא מפעולות רפטטיביות אשר נעשות כל הזמן ושוחקות את החוליות ועם הזמן נוצרת דחיסה בין החוליות מיציבה לקויה.

פילאטיס מכשירים לחיזוק שרירי הגב

באמצעות אימוני פילאטיס מכשירים ניתן לבצע מגוון רחב של אימונים לשיפור יציבה. עבודה על זוקפי הגב כנגד התנגדות מתאימה, חיזוק שרירי הצוואר ושחרורם תוך כדי עבודה נכונה, חיזוק של שרירי והשכמות על מנת שנוכל ללכת בזקיפות ולשבת באופן מיטבי.
כאבי הגב התחתון יקבלו התייחסות גם כן באמצעות תרגילים המכוונים הן באופן ישיר והן באופן עקיף לנקודות התורפה אשר נותרות בהן לחץ יומיומי. בזכות היכולת לבודד שרירים וליצור תרגילים ממוקדים בפעילות המותאמת לכל מתאמנת ויכולותיה ובעומסים הנכונים התוצאות מדברות בעד עצמן וכל אחת תחוש בהבדל כאשר תתחיל להתמיד .

פילאטיס מכשירים לחיזוק שרירי רצפת האגן

רצפת האגן אחד השרירים שלא זוכים לעידוד והכלה מצד פעילויות ספורטיביות ולא מונגשים לקהל הרחב אלא ליחידי סגולה. שליטה בסוגרים לא דבר מובן מאליו בכל שלב וגיל וכוח הכבידה לא עובד בעדינו ועלינו ללמוד כיצד המערכת עובדת.  ברוב ענפי הספורט העובדים תחת משקלים והתנגדויות על מנת להשיג תוצאות הרבה מתאמנות חוות בעיות שונות ברצפת האגן עקב נשימה לא נכונה תוך כדי התרגיל, הפעלה וגיוס לקוי של שרירי הבטן ולחץ תוך בטני הלוחץ על רצפת האגן בשילוב עם משקולות ובעמידה ניצבת מעל הקרקע ועוד…

בעזרת אימוני פילאטיס מכשירים אנו לומדות לנשום נכון תוך כדי התרגיל באופן המתאים לביצוע התרגיל ובהתאם לשיטה, החזקה של שרירי רצפת האגן, עובדות תחת התנגדויות ועבודה נכונה עם קפיצים.
פילאטיס מכשירים מסייעים בגיוס כולל של שרירים התומכים מסביב לאגן ובאגן עצמו. כאשר מתאמנת לומדת את העקרונות של חיזוק רצפת אגן וחיזוק השרירים תוך כדי האימון ומתמידה בו לאורך זמן היא משמרת את מצבה הקיים ואף תחווה שיפור משמעותי בחיי היומיום .

אימוני פילאטיס לחיטוב הגוף

חיטוב הוא אחד הפלוסים היותר כיפיים לדבר עליהם בפילאטיס מכשירים אשר זוכות לו מתאמנות . מיטות הפילאטיס וגם הכיסאות ניחנים בקפיצים המספקים התנגדות לתרגילים השונים.
בזכות ההתנגדות היוצרת לחץ ודורשת מאיתנו להפעיל כוח אנו דוחפות ו או מושכות והגוף עובד כנגד כוח / משקלים שונים.

הרפורמר מאפשר לעבוד ביתר יעילות על אזור ספציפיים בגוף מאחר וניתר לבצע תנועות במנחים שונים על איברים שונים.
כאשר המדריכה מיומנת דיה ומודעת למטרות של המתאמנות שלה ניתן לעבוד על אזורים נשיים במיוחד העיקשים לעבודה ולהנות מתוצאות שלא מתעכבות להגיע עם האימון.

בזכות העיצוב הגאוני של הרפורמר והטאוור ניתן לעבוד על חלקי הגוף האחוריים , פנימיים וצידיים. כל הגוף זוכה להתייחסות ומתחזק תוך כדי עבודה נכונה.
כל עבודה תחת מכשירי הפילאטיס מחזקת, מרימה, מעצימה ואף מחטבת את הגוף. חשוב לציין שהגוף זוכה למראה חטוב, ארוך , אסתטי ומוחזק ורואים שאת מתרגלת פילאטיס קבועה והדוקה.

פילאטיס כאורח חיים בריא

התנועות הופכות להיות חלק מחיי היומיום, תבניות התנועה הופכות מיטביות והמראה  זקוף ואסתטי ומוחזק.
כאשר את מתחילה לתרגל פילאטיס מכשירים את מפנימה את העקרונות של תבניות התנועה.
את מתחילה ליישמם לאורך היום ואת הופכת להיות חסכונית בתנועה ויעילה לגופך גם בפעולות הפשוטות שלא תמיד חשבת עליהן.

הפילאטיס ילווה אותך לא רק במהלך האימון, הפילאטיס הופך לחלק מאורח החיים שלך וכולם ישימו לב במיוחד את!

שתפי מאמר

0
  0
  הסל שלך
  רוקן סלחזרה לחנות

   סטודיו נטליס יצירת קשר

   את במרחק של קליק אחד מלשנות את חייך!

   דילוג לתוכן