//

פילאטיס בהריון

פילאטיס לנשים בהריון

בהריון? איזו התרגשות! הריון הוא אחת  החוויות המדהימות ביותר בחיי האישה. היתרונות המהנים ביותר במהלך ההריון  הינם  הקרינה מאושר , ההתרגשות לקראת הנולד ועוד,אך יחד עם זאת תקופת ההריון הינה מעמסה פיזית ונפשית לגופנו.
החדשות הטובות הן כי אימוני פילאטיס בהריון  יעזרו לך להתמודד עם המעמסה הפיזית והנפשית . בעזרת אימוני פילאטיס  את יכולה להמשיך להתאמן ברמות מתונות וזאת בכדי לשמור על הכושר ,להגדיל את הגמישות, ולהפחית מהאי נוחות ולהיות מוכנות יותר לקראת הלידה .

  • חשוב – יש לבצע בדיקת רופא לצורך קבלת אישור רפואי לביצוע אימוני פילאטיס.

כיצד תשפיע שיטת פילאטיס לנשים בהריון?

שיטת פילאטיס תאזן את גופך ונפשך, ותספק לך כוח וגמישות.פילאטיס מתאים באופן מושלם להכנת נשים ללידה ולחזרה לפעילות לאחר הלידה.

בסטודיו נטליס בעזרת שיטת הפילאטיס נשים דגש מיוחד על תרגול לאיזורים המושפעים ישירות מההריון  והלידה כגון: עמוד השדרה, אגן, מותניים , ונתמקד ביציבות וחיזוק לאזורים הנחלשים  במהלך ההריון. יחד עם זאת, ישנם דגשים מאוד חשובים לנשים בהריון אשר יש לשים לב ועל המאמנת להיות בקיאה בהם.

שיפור איזון ויציבות

במהלך תקופת ההריון זה לא סוד שעולים במשקל, וכל מרכז היציבה של הגוף משתנה. שריר החזה והגב העליון נמצאים תחת מעמסה וכתוצאה מכך מייצבי הכתף נחלשים ויכולה להיווצר עקומה מוגברת. אימון פילאטיס משפר יציבה ובהחלט מדובר באזור שניתן ורצוי לשפר ולחזק במתינות .

שיפור תנועה וחיזוק רצפת האגן

איזור האגן הוא במרכז הכובד .תרגילי הפילאטיס מקנים מיומנויות לחיזוק רצפת האגן אשר יסייעו לך לעבור את ההריון והלידה ,תוך תרגול נשימות והקשבה מלאה לגוף המשתנה משלב לשלב.

חיזוק הגב התחתון

במהלך ההריון הגב התחתון שרוי תחת לחץ אדיר ככל ששעת הלידה מתקרבת, עלינו לשחרר לחץ בחוליות הגב בכלל ובגב התחתון בפרט. אימון נכון של תרגילי פילאטיס יחזקו את הגב התחתון וישחררו את הלחץ שבו הוא נתון .

שני את חייך בלחיצת כפתור


השאירי פרטים – ותתחילי בשינוי!

רשתות חברתיות

ברוכות הבאות  לסטודיו נטליס
הסטודיו שלך לפילאטיס כושר ותזונה ולאורח חיים בריא בראשון לציון.
חוויה מעצימה בכל אימון מחדש. האימונים לנשים נערות וילדות בקבוצות קטנות בלבד!
מגוון אימונים בכל הרמות, ליווי מלא לכל מתאמנת.
מזמינה אותך להתחיל ולהגשים את עצמך עוד היום כי מגיע לך הטוב ביותר!

©  2018  כל הזכויות שמורות לסטודיו נטליס